Bir Dilek Hakkım Olsaydı

Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı. Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması. Neslihan şahin adlı şairimizin bir dilek hakkım olsaydı başlıklı şiiri edebiyatla.com'da! Tek dilek hakkimla birden fazla dilek hakkimin olmasini dilememle icinden.

Neslihan şahin adlı şairin tüm popüler şiirlerine buradan . bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz #1063729 - uludağ sözlük galeri
bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz #1063729 – uludağ sözlük galeri from galeri14.uludagsozluk.com

Bir daha dilek hakkımın hiç olmamasını dilerdim. Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim. Eğer bir dilek hakkım olsaydı, benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. waiting for forever. Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı. Tek dilek hakkimla birden fazla dilek hakkimin olmasini dilememle icinden. Tek isteğim aslında benim seni istediğim gibi beni istemen. Diyelimki bu karantina günlerinde öyle çat diye iyilik meleği gelip kapınızı çaldı ve bi dilek tut dedi, ama sadece bitane. “üç dilek hakkınız olsaydı, ne dilerdiniz?” doğuda adeta klişeleşmiş olan bu soruya özellikle çocukluğumuzda pek çok kez cevap verdik.

Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı.

Eğer bir dilek hakkım olsaydı, benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. waiting for forever. Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. “üç dilek hakkınız olsaydı, ne dilerdiniz?” doğuda adeta klişeleşmiş olan bu soruya özellikle çocukluğumuzda pek çok kez cevap verdik. Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim. Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması. Canım kızım, sen istemediğim bir şey yaptığında bile hakkım hep helal kalacak sana, hakkımı helal etmiyorum tehdidi ile karşılaşmayacaksın sen hiç. Bir daha dilek hakkımın hiç olmamasını dilerdim. Diyelimki bu karantina günlerinde öyle çat diye iyilik meleği gelip kapınızı çaldı ve bi dilek tut dedi, ama sadece bitane. Ne isterdiniz, kimi isterdiniz, aşkmı paramı sağlıkmı ya da dünyayı ele geçirmek gibi, ele geçirdiğiniz dünyayı ne . Neslihan şahin adlı şairimizin bir dilek hakkım olsaydı başlıklı şiiri edebiyatla.com'da! Olsa da bir dilek hakkım benim için bir şey dilemeni istesem. Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Tek dilek hakkimla birden fazla dilek hakkimin olmasini dilememle icinden.

Olsa da bir dilek hakkım benim için bir şey dilemeni istesem. Diyelimki bu karantina günlerinde öyle çat diye iyilik meleği gelip kapınızı çaldı ve bi dilek tut dedi, ama sadece bitane. Tek dilek hakkimla birden fazla dilek hakkimin olmasini dilememle icinden. Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı. Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması.

Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim. Çok Etkili Bir Dilek Duası - ilahirahmet islami dua sitesi
Çok Etkili Bir Dilek Duası – ilahirahmet islami dua sitesi from www.ilahirahmet.com

Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Ne isterdiniz, kimi isterdiniz, aşkmı paramı sağlıkmı ya da dünyayı ele geçirmek gibi, ele geçirdiğiniz dünyayı ne . Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı. Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim. “üç dilek hakkınız olsaydı, ne dilerdiniz?” doğuda adeta klişeleşmiş olan bu soruya özellikle çocukluğumuzda pek çok kez cevap verdik. Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması. Olsa da bir dilek hakkım benim için bir şey dilemeni istesem. Neslihan şahin adlı şairimizin bir dilek hakkım olsaydı başlıklı şiiri edebiyatla.com'da!

Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz.

Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Diyelimki bu karantina günlerinde öyle çat diye iyilik meleği gelip kapınızı çaldı ve bi dilek tut dedi, ama sadece bitane. Canım kızım, sen istemediğim bir şey yaptığında bile hakkım hep helal kalacak sana, hakkımı helal etmiyorum tehdidi ile karşılaşmayacaksın sen hiç. Ne isterdiniz, kimi isterdiniz, aşkmı paramı sağlıkmı ya da dünyayı ele geçirmek gibi, ele geçirdiğiniz dünyayı ne . Olsa da bir dilek hakkım benim için bir şey dilemeni istesem. Tek dilek hakkimla birden fazla dilek hakkimin olmasini dilememle icinden. Bir daha dilek hakkımın hiç olmamasını dilerdim. Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim. Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Eğer bir dilek hakkım olsaydı, benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. waiting for forever. Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı. Neslihan şahin adlı şairimizin bir dilek hakkım olsaydı başlıklı şiiri edebiyatla.com'da! Tek isteğim aslında benim seni istediğim gibi beni istemen.

Tek isteğim aslında benim seni istediğim gibi beni istemen. Canım kızım, sen istemediğim bir şey yaptığında bile hakkım hep helal kalacak sana, hakkımı helal etmiyorum tehdidi ile karşılaşmayacaksın sen hiç. Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması. “üç dilek hakkınız olsaydı, ne dilerdiniz?” doğuda adeta klişeleşmiş olan bu soruya özellikle çocukluğumuzda pek çok kez cevap verdik. Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı.

Eğer bir dilek hakkım olsaydı, benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. waiting for forever. Bir Dilek Hakkım Olsaydı
Bir Dilek Hakkım Olsaydı from 2.bp.blogspot.com

Eğer bir dilek hakkım olsaydı, benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. waiting for forever. Tek isteğim aslında benim seni istediğim gibi beni istemen. “üç dilek hakkınız olsaydı, ne dilerdiniz?” doğuda adeta klişeleşmiş olan bu soruya özellikle çocukluğumuzda pek çok kez cevap verdik. Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Diyelimki bu karantina günlerinde öyle çat diye iyilik meleği gelip kapınızı çaldı ve bi dilek tut dedi, ama sadece bitane. Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim. Neslihan şahin adlı şairimizin bir dilek hakkım olsaydı başlıklı şiiri edebiyatla.com'da! Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz.

Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması.

“üç dilek hakkınız olsaydı, ne dilerdiniz?” doğuda adeta klişeleşmiş olan bu soruya özellikle çocukluğumuzda pek çok kez cevap verdik. Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması. Neslihan şahin adlı şairin tüm popüler şiirlerine buradan . Neslihan şahin adlı şairimizin bir dilek hakkım olsaydı başlıklı şiiri edebiyatla.com'da! Eğer bir dilek hakkım olsaydı, benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. waiting for forever. Jimmy liao'nun yazıp resimlediği “bir dileğim var”, ümit mutlu çevirisiyle desen yayınları tarafından yayımlandı. Olsa da bir dilek hakkım benim için bir şey dilemeni istesem. Daha çok dilek hakkımın olmasını dilerdim. Ne isterdiniz, kimi isterdiniz, aşkmı paramı sağlıkmı ya da dünyayı ele geçirmek gibi, ele geçirdiğiniz dünyayı ne . Tek isteğim aslında benim seni istediğim gibi beni istemen. Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Diyelimki bu karantina günlerinde öyle çat diye iyilik meleği gelip kapınızı çaldı ve bi dilek tut dedi, ama sadece bitane. Canım kızım, sen istemediğim bir şey yaptığında bile hakkım hep helal kalacak sana, hakkımı helal etmiyorum tehdidi ile karşılaşmayacaksın sen hiç.

Bir Dilek Hakkım Olsaydı. Neslihan şahin adlı şairin tüm popüler şiirlerine buradan . Ömrümün sonuna kadar sonsuz dilek hakkımın olması. Tek isteğim aslında benim seni istediğim gibi beni istemen. Bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz. Eğer bir dilek hakkım olsaydı, benim hayatıma getirdiğin mutluluğun aynısını sana getirmeyi dilerdim. waiting for forever.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *